Ubytování

Nabízíme ubytování ve třech apartmánech ve dvou objektech v Peci pod Sněžkou.

banner_rdApartmán 1 (pro 4 osoby):
se nachází ve druhém patře rodinného domu v centru Pece pod Sněžkou v klidné části Malá Pláň. Součástí apartmánu je chodba, sociální zařízení se sprchovým koutem, kuchyň s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou deskou, varnou konvicí, kávovarem a jídelním stolem, SAT TV a HI-FI věží. Dále jsou zde dvě ložnice, v každé z nich je jedno dvojlůžko a možnost vstupu na balkon. Parkování je možné přímo před domem na soukromém pozemku. Dostupnost do skiareálu je cca 10 min, přímo před domem je zastávka skibusu a dětský vlek s lyžařskou školou.


__________________________________________________________________________

banner_chalupaApartmán 2 (pro 4 osoby):
se nachází na klidném místě u lesa v blízkosti skiareálu a je součástí nově zrekonstruované poloroubené chalupy. Apartmán je vybaven kuchyňkou s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou deskou, varnou konvicí, TV a jídelním stolem a dvěma ložnicemi, v každé z nich je jedno dvojlůžko. Sociální zařízení je vybaveno sprchovým koutem. Parkování je možné přímo před domem. Dostupnost do centra je cca 10 min chůze.

Apartmán 3 ( pro 6 osob, 4 lůžka + rozkládací sedačka):
Nachází se ve stejné lokalitě jako apartmán 2, je stejně vybaven akorát je prostornější. V obývacím pokoji je možnost rozložení sedačky a vytvoření tak dalších dvou míst na spaní.

Za chalupou je dětské hřiště. V jarních a letních měsících možnost grilování, součástí apartmánů je terasa s posezením. Domácí mazlíčci mohou přijet s Vámi, avšak za dodržení základních hygienických návyků a respektu vůči ostatním hostům.

Při odjezdu je nutné vyklidit apartmán do 10.00. Příjezd a možnost ubytování je po 14.00.